Tatil Dönüşü Küçük Anılar

Tatildeki güzel anılarımızdan bazıları;
Yolda gayet uyumlu ve sakin olan Can bey, Altınova’ya vardığımızda denizi ve sahili gördüğünde birden canlanıp hareketleniverdi 🙂 Sahildeki zamanları iki kovayı her iki eline alıp deniz kenarından su doldurup oturduğumuz yere getirip iki saniye içinde boşaltıp, tekrar deniz kenarına doğru yürümekle geçti. Dolu kovalarla geldi boş kovalarla gitti :)) Kova doldurup boşaltmalar yaklaşık 50 kez tekrarlandıktan sonra babasının değişik kum oyunları varyasyonlarını izlemeye başlıyordu.
Denizden çıktığında soğuk suyla duş alıp üşümesin diye ona özel evden taşınan ılık sular (babanesinin buluşu) ile duş aldı. :))
En sevdiği şey evlerin bahçelerindeki sulama hortumlarıya oynamak olan minik oğlan, içinde suyun olduğu her türlü aktivitenin içinde olacağının sinyallerini verdi bize tatilde.Deniz kenarında çok mutlu ve neşeliydi her çocuk gibi.
Tek bir tatsız anımız; evde yaşanan küçük bir kaza.. alnında küçük bir yarık.. tek dikiş atılabilirdi, atılmadı.. bakalım iz kalacak mı?İkinci tatilimiz bir ay sonra, dönüşteki çamaşır yıkama, bavul kaldırma yorgunluğuna rağmen iple çekiyorum 🙂

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın